تبلیغات
شهدا - ماجرای التماس مجری شبکه من و تو به وحید یامین پور

شهدا

پندار ما این است که شهدا رفته اند و ما مانده ایم اما حقیقت این است که شهدا ماندند و زمان ما را با خود برده است

ه گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، وحید یامین پور، نویسنده و پژوهشگر و مجری رادیو و تلویزیون در مصاحبه با سایت رجانیوز در اظهاراتی درمورد فعالیتش به عنوان مجری صدا و سیما در برنامه «دیروز، امروز، فردا» که مورد توجه رسانه های غربی به ویژه آمریکا قرار گرفته بود گفت: «جالبه با اینکه خیلی مواضع من شفاف بود و بعنوان یک مجری حکومتی در صدای آمریکا معرفی می‌شدم ولی چند نفر از مجریان و گردانندگان رسانه های آنور آبی مثل خود صدای آمریکا پیغام فرستادند البته نه بعنوان دعوت به کار بلکه مثلا دوبار برای حضور به عنوان کارشناس و این مسائل. احتمالا داشتند من را تست می زدند. البته من به حماقتشان می خندیدم اما جالب بود که از آدمی مثل من هم نمی گذرند.»

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

یامین پور افزود: «یا چند وقت پیش یکی از مجریان شبکه من و تو برای من ایمیلی فرستاد و گفت که من جهالت کردم به این شبکه پیوستم. تو رو خدا برای من راهی پیدا کن که بتونم برگردم. توضیح می داد که من نمی دونستم این شبکه همچین ماهیتی خواهد داشت و من الان عذاب وجدان دارم. او از من جدا می‌خواست که راهی پیدا کنم که بتونه برگرده. البته این ایمیل ها به یکباره قطع شد و نمی دونم چه اتفاقی برایش افتاده است. احتمالا دستگاه امنیتی آنها حالش را گرفته اند!»

http://jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=99848&Serv=19نوشته شده در سه شنبه 7 شهریور 1391ساعت 11:39 ق.ظ توسط رسول مرادی| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin

Welcome to web bisimchi

آپلود سنتر شاهد


سایت شهدای گمنام

آتـا قـلـم - یادداشتی برای فردا